Nice 1. Liga: Przełożony mecz Orła w Tarnowie

sports news

Spotkanie Unii Tarnów z Orłem Łódź zostało odwołane – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Decyzje podjęto ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody na niedzielę 5 maja. Zawody rozegrane zostaną 18 maja o godzinie 14:00.

„Jaskółki” po czterech kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli zaplecza PGE Ekstraligi. Podopieczni Lecha Kędziory są natomiast na siódmej lokacie w klasyfikacji, ale mają na swoim koncie dotychczas tylko dwa rozegrane spotkania.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.