Janowski nie rusza się z Wrocławia

sports news

Maciej Janowski w sezonie 2020 nadal będzie reprezentował barwy swojego macierzystego klubu – poinformowała Betard Sparta Wrocław na swojej oficjalnej stronie.

Kapitan drużyny podpisał nowy kontrakt i najbliższy sezon będzie dla niego już dwunastym w barwach ekipy z Dolnego Śląska. Dotychczas wystąpił w 175 meczach wrocławian. Wystartował w 830 biegach i zdobył 1376 punktów oraz 151 bonusów.

– Maciek mimo młodego wieku to już prawdziwa legenda wrocławskiego żużla. Cieszę się, że nadal możemy liczyć na niego w roli kapitana, zawodnika i symbolu WTS Sparty – podkreślił prezes Andrzej Rusko.

Miniony sezon był wyjątkowo trudny dla kapitana Betard Sparty Wrocław. Podczas ligowego meczu w Grudziądzu doznał poważnej kontuzji barku, która nie tylko wykluczyła go na kilka tygodni ze startów, ale powodowała także dyskomfort podczas jazdy.

Janowski przeszedł w ostatnich tygodniach operację usunięcia metalowych usztywnień barku i kontynuuje rehabilitację, aby na sto procent być gotowym do nowego sezonu.

(za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.