Janża: Chcę strzelać i asystować

sports news

– Powiem krótko. Musimy wygrać – wyznał Erik Janża w rozmowie z oficjalnym serwisem Górnika Zabrze.

Czternastokrotni mistrzowie Polski podejmą w niedzielę wieczorem Łódzki Klub Sportowy w ramach dwunastej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Najwyższa pora, aby trzy punkty zostały w Zabrzu. Damy z siebie wszystko, aby tak się stało. To prawda, że kilku z nas było na kadrach. To jednak nie problem – wyznał Janża dla oficjalnego serwisu czternastokrotnych mistrzów Polski.

– To naprawdę dobra liga. Jej wielkim plusem są piękne stadiony i publiczność. Dobrą stroną jest również to, że jest wyrównana. W Polsce każdy może wygrać z każdym – podkreślił reprezentant Słowenii.

– Jeśli chodzi o styl gry, to podobnie było w Czechach, w Chorwacji gra się z kolei bardziej technicznie. Ja jednak lubię taką grę jak w Polsce. Lubię walkę, bieganie. Odpowiada mi to, jak się tutaj gra. Przyjście do Polski było świetną decyzją – stwierdził Janża.

– Trenerzy zawsze oczekiwali ode mnie gry do przodu i tego bym wspierał drużynę w zadaniach ofensywnych. Myślę, że mam to we krwi. Chcę strzelać i asystować. Na ten moment mam trzy asysty, mam nadzieję, że ten wynik uda mi się poprawić, a także, że doczekam się pierwszej bramki – podsumował Słoweniec.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.