Jardim: Myślimy tylko o przyszłości

sports news

AS Monaco po pokonaniu Toulouse FC 2:1 odniosło pierwsze ligowe zwycięstwo od grudnia. Zespół Leonardo Jardim walczy o utrzymanie w Ligue 1. Trener przyznał, że przed nim i jego podopiecznymi jeszcze piętnaście meczów w drodze do celu.

– Zagraliśmy dobrze, byliśmy zwarci i gotowi do walki od pierwszej do ostatniej minuty. Największą zasługę w wygranej mają zawodnicy – powiedział Leonardo Jardim, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– My rozgrywamy nasze małe mistrzostwa, które składają się z szesnastu meczów. Gratuluję moim piłkarzom pierwszych trzech punktów. Potrzebujemy ich więcej w kolejnych piętnastu spotkaniach – dodał Portugalczyk.

Opiekun AS Monaco podkreślał, że wszyscy w klubie skupiają się na przyszłości.

– Myślimy tylko o tym co nas czeka. Przeszłość jest już za nami i nie ma co do tego wracać w tym momencie – podkreślił Jardim.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.