Jardim: Remis z Bordeaux to rozczarowanie

sports news

Trener AS Monaco Leonardo Jardim ocenił remis z Girondins Bordeaux (1:1) jako rozczarowanie. Cytowany na oficjalnej stronie klubu dodał, że celem jego drużyny jest oddalenie się od strefy spadkowej.

– Kontrolowaliśmy mecz i stworzyliśmy wiele sytuacji w ofensywie. Niestety udało nam się zdobyć tylko jeden punkt, mimo że mierzyliśmy w wywalczenie trzech punktów – powiedział Leonardo Jardim.

– Zawodnicy są zdenerwowani, bo w tygodniu sporo pracowali i skupiali się mocno na tym meczu – dodał szkoleniowiec.

Opiekun AS Monaco przyznał, że cel jego zespołu jest ciągle taki sam.

– Nic się nie zmieniło, musimy wygrywać kolejne spotkania, by oddalić się od strefy spadkowej – podkreślał Jardim.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.