Federico Fazio przedłużył umowę z AS Romą

sports news

AS Roma poinformowała, że Federico Fazio podpisał z włoskim klubem nową umowe, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.


Argentyński obrońca występuje w barwach rzymskiego klubu od 2016 roku. W trzy sezony rozegrał 135 meczów i strzelił 11 goli.

32-latek będzie kontynuować karierę w AS Romie jeszcze przez dwa lata. Trafił do tego zespołu z Tottenhamu Hotspur. Wcześniej był graczem Sevilla FC i Club Ferro Carril Oeste.

– Jestem szczęśliwy, że zostaję tutaj na dłużej. Od pierwszego dnia w AS Romie czuję pewność siebie – powiedział Federico Fazio, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy