Jarosław Fojut: Wolę remisować niż przegrywać

– Poziom Ekstraklasy jest naprawdę bardzo wyrównany. Nie jest tak, że są faworyci i zespoły do bicia. Tym bardziej teraz, gdy mamy podział na grupy. Mecze nie są łatwe – przyznał tuż po spotkaniu z Ruchem Chorzów (1:1) piłkarz Pogoni Szczecin, Jarosław Fojut.

Granatowo-bordowi po 31. kolejkach zajmują w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy trzecie miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Nad ósmą Lechią Gdańsk mają tylko pięć “oczek” przewagi.

– Wolę remisować niż przegrywać. Kolejny raz powiem, że zależało nam na wygranej. Byliśmy tak nastawieni. Brakuje nam “kropki na i” i jednej bramki więcej w meczu – stwierdził doświadczony gracz Portowców, cytowany przez “pogonszczecin.pl”.

– Poziom Ekstraklasy jest naprawdę bardzo wyrównany. Nie jest tak, że są faworyci i zespoły do bicia. Tym bardziej teraz, gdy mamy podział na grupy. Mecze nie są łatwe. Patrząc zupełnie realistycznie na nasz zespół, to pozycja na której jesteśmy jest bardzo dobra – kontynuował.

– Zdecydowanie potencjał ofensywny Lechii na papierze jest spory. Każdy zespół w grupie mistrzowskiej ma potencjał w ofensywie. Te drużyny nie są tutaj bez powodu. Zawsze wymagana jest koncentracja i wysiłek. Nastawiamy się na walkę o wygraną – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…