Jeleniewski przedłużył kontrakt z Orłem

sports news

Daniel Jeleniewski przedłużył kontrakt z Orłem – poinformował pierwszoligowy klub z Łodzi na swojej oficjalnej stronie.

– Nie miałem ochoty szukać czegoś nowego. Tak naprawdę z ostatecznymi decyzjami czekałem do zakończenia barażów. Prezes chciał żebym został i ja też chciałem. Szybko osiągnęliśmy porozumienie – wyznał Jeleniewski po złożeniu stosownych podpisów.

– Pojawiały się pytania z innych klubów, ale ja nie podejmowałem żadnych rozmów i nie interesowałem się szczegółami. Orzeł miał pierwszeństwo i kiedy doszliśmy do porozumienia, nie było tematu innych klubów – dodał wychowanek klubu z Lublina.

Ważne umowy z Orłem mają na przyszły rok młodzieżowcy Piotr Pióro, Eryk Borczuch, Aleksander Grygolec i Niemiec Ben Ernst. Kolejnych zawodników na sezon 2020 klub z Łodzi przedstawi na konferencji prasowej w środę 6 listopada.

(za orzel.lodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.