Mroczka spędzi czwarty piąty w Tarnowie

sports news

Artur Mroczka ustalił warunki nowej umowy z Unią Tarnów – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Dla wychowanka klubu z Grudziądza będzie to już piąty sezon spędzony w szeregach popularnych „Jaskółek”.

Wcześniej stosowne umowy z drużyną z Małopolski parafowali również Szwed Peter Ljung, Daniel Kaczmarek, Mateusz Cierniak, Ernest Koza i Dawid Rempała.

Unia Tarnów w minionym sezonie dotarła do półfinału rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi. W nim uległa dwukrotnie drużynie PGG ROW Rybnik.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.