Joaquin: Ważniejsze od rekordów jest dla mnie to, że dalej pomagam drużynie

sports news

Nie ma zawodnika, który rozegrałby w barwach Realu Betis Sewilla więcej meczów w La Liga od Joaquina. Doświadczony napastnik swój rekordowy występ ukoronował golem strzelonym z rzutu karnego.

Drużyna ze stolicy Andaluzji przegrywała 0:1 i grała w „10”. Joaquin doprowadził do remisu w 73. minucie strzałem z „wapna”, czym ukoronował swój 307 mecz w karierze w barwach „Beticos” w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ten sposób zrównał się z Julio Cardenosą, który grał w Betisie w latach 1974-85.

– Jestem szczęśliwy, bo to są ważne rekordy w klubie i drużynie mojego życia – powiedział Joaquin, cytowany przez hiszpański dziennik „Marca”.

– Są liczby, które mnie ekscytują. Zawsze jednak powtarzam, że dla mnie wspaniałe i bardzo wyjątkowe jest to, że zawsze będę w historii klubu – dodał.

– Najważniejsze dla mnie jest to, że jestem w drużynie, jestem ważny i nadal mogę jej pomagać – stwierdził 38-latek, który rozegrał w barwach Betisu już 400 meczów we wszystkich rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.