Joe Willock przedłużył kontrakt z Arsenalem

sports news

Arsenal FC podpisał nowy nowy długoterminowy kontrakt z Joe Willockiem. Klub z północnej części stolicy Anglii nie podał jednak daty, do kiedy będzie obowiązywała umowa 20-letniego pomocnika.

– Jesteśmy zachwyceni, że Joe związał z nami przyszłość na tak długi okres. Ciężka praca trenerów akademii, sztabu, jego rodziny i wszystkich z drugiego planu jest kluczem w rozwoju jego potencjału – powiedział Edu, dyrektor techniczny “Kanonierów”.

– Wprowadzanie do pierwszej drużyny zawodników z akademii jest ważną częścią naszego podejścia. Postępy Joe’go są dobrym przykładem tego jak chcemy pracować w przyszłości. Joe wykonał ciężką pracę i pokazał determinację, aby dojść tak daleko. Kontynuuje swój rozwój i nie możemy się doczekać, aby miał wielki udział w sukcesach klubu – dodał.

Willock w poprzednim sezonie rozegrał osiem meczów w barwach Arsenalu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich sześć goli. W obecnym sezonie rozegrał trzy spotkania w Premier League.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…