Jose Kante: W Legii czuję się szczęśliwy

sports news

– Jestem tutaj szczęśliwy, nie kryję tego. Widać to chyba po moim zachowaniu – na boisku, jak i poza nim. Czy zostanę w takim razie na dłużej w Legii? Nigdy nie wiadomo jak się wszystko potoczy. W tej chwili nie jestem bliski zmian. Wyznaję zasadę, że najważniejsze jest to, co tu i teraz, a teraz jest mi tu świetnie – powiedział w rozmowie z LegiaNet, piłkarz Legii Warszawa Jose Kante.

29-letni Gwinejczyk przyznał, że tęskni już za treningami z drużyną oraz meczami.

– Tęsknię jednak za tym co było. Doskonale jest się zobaczyć z kolegami z zespołu i razem pracować. Kiedy ich nie ma, czuję jakbym coś tracił. Myślę, że każdemu brakuje takiej normalności, tego do czego byliśmy przyzwyczajeni. Teraz jest jak jest, ale i tak jest miło – dodał napastnik Legii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.