Neuer daleko o porozumienia z Bayernem

sports news

Manuel Neuer jest daleko od porozumienia z Bayernem Monachium w sprawie nowego kontraktu.

Według sobotniego wydania Bilda, bramkarz zarządał zarobków na poziomie 20 milionów euro rocznie oraz umowy do 2025 roku.

Klub z Bawarii nie chce zgodzić się na takie warunki, proponując kontakt do 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Według Bilda, Lucas Hernandez i Philippe Coutinho zarabiają w Bayernie po 20 milionów euro rocznie i Neuer nie chce być od nich gorszy. Zdaniem niemieckiej gazety to właście finansowe oczekiwania bramkarza są największą przeszkodą w osiągnięciu porozumienia.

Zespół z Monachium, w przerwie związanej z pandemią koronawirusa przedłużył już kontrakty z Thomasem Muellerem oraz trenerem Hansi Flickiem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.