Piłkarze West Ham United zrezygnowali z części wynagrodzenia

sports news

West Ham United jest dopiero drugim klubem w angielskiej Premier League, którego piłkarze zdecydowali się na mniejsze wynagrodzenie. Wcześniej uczynili to zawodnicy Southamptonu.

Klub w oficjalnym komunikacie nie poinformował o wysokości potrąconej pensji. Jedynie zaznaczył, że menedżer David Moyes oraz wiceprezes Karren Brady zrezygnowali z 30 procent wynagrodzenia.

„Otrzymane w ten sposób oszczędności pozwolą nam zachować całą infrastrukturę klubu i utrzymać wszystkie miejsca pracy oraz zapewnić wszystkim pracownikom sto procent wynagrodzenia” – napisano w oficjalnym komunikacie.

– Chciałabym serdecznie podziękować Davidowi Moyes’owi oraz jego asystentom, a także naszemu kapitanowi Markowi Noble’owi oraz naszym wszystkim, fantastycznym piłkarzom za poświęcenie i determinację, którą okazali, w dążeniu do pomocy i wspierania innych – powiedziała Karren Brady.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.