Juventus zamieni Bernardeschiego na Milika?

sports news

Juventus jest zainteresowany na przeprowadzenie wymiany z Napoli, na mocy której Arkadiusz Milik trafi do Starej Damy, a Federico Bernardeschi powędruje do Neapolu.

Tuttosport twierdzi, że Juventus myślał o sprowadzeniu Icardiego oraz Gabriela Jesusa, jednak każdy z tych zawodników jest zbyt drogi dla klubu z Turynu, przez co Stara Dama musiała zacząć się zastanawiać nad nieco tańszą opcją wzmocnienia składu.

Jedną z nich jest Arkadiusz Milik, który mógłby trafić do Turynu za kwotę wynoszącą około 50 milionów euro. Federico Bernardeschi jest jedną z opcji, która mogłaby obniżyć cenę za polskiego snajpera.

Tuttosport uważa, że do transakcji może dojść już podczas zbliżającego się letniego okna transferowego.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.