Kaczmarek: Daliśmy z siebie absolutnie wszystko

sports news

Widzew Łódź przegrał u siebie z Legią Warszawa 2:3 w 1/16 finału Pucharu Polski. Marcin Kaczmarek, trener gospodarzy, docenił grę swoich podopiecznych, ale przyznał, że to ekipa ze stolicy stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji w tym spotkaniu.

– Przede wszystkim chciałem podziękować naszym kibicom. Widać, jak ci ludzie są spragnieni wielkiej piłki. Przez 90 minut graliśmy przy fantastycznym dopingu – powiedział Kaczmarek na pomeczowej konferencji prasowej.

– Ogromne słowa uznania należą się również moim piłkarzom za wielką wolę walki oraz nastawienie mentalne. Daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Jako drużyna byliśmy jednością – podkreślił.

– Grając z tak klasowym rywalem i przegrywając w pewnym momencie dwiema bramkami, potrafiliśmy doprowadzić do remisu. Trzeba jednak przyznać, że to nasi rywale stworzyli sobie więcej klarownych okazji – przyznał.

(za widzew.com).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.