Kajzer zawodnikiem Arki

sports news

Zawodnik Śląska Wrocław – Daniel Kajzer – zostanie nowym bramkarzem Arki Gdynia – poinformowały oba kluby. Kajzer przeniesie się do zespołu z północy Polski na zasadzie transferu definitywnego.

28-latek spędził w klubie z Oporowskiej jeden sezon, wcześniej grał w bułgarskim Botewie Płodiw. W barwach „Wojskowych” Kajzer wystąpił w jednym spotkaniu Pucharu Polski oraz w trzech meczach drugiego zespołu.

W przeszłości Kajzer był również zawodnikiem Górnika Zabrze i ROW-u Rybnik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.