Karol Linetty: Cały czas muszę walczyć

20-letni pomocnik Lecha Poznań, Karol Linetty przyznał tuż przed swoim wyjazdem na zgrupowanie reprezentacji, iż zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że aby znaleźć się w kadrze na Euro 2016 musi cały czas udowadniać swoją jakość czysto piłkarską.

Jak do tej pory wychowanek Kolejorza w biało-czerwonych barwach rozegrał siedem meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Na listę strzelców wpisał się podczas wygranego 3:0 (1:0) meczu kontrolnego z Norwegią.

– Cały czas muszę walczyć. Najpierw chcę znaleźć się w kadrze meczowej, a później będę się starał walczyć o grę w pierwszej jedenastce. Czy zagram na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy? Będę starał się przekonać trenera do siebie – powiedział Karol Linetty, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Gdy dobrze się gra w swoim klubie i wygrywa kolejne mecze to na pewno nabiera się pewności siebie. Pewnym miejsca w kadrze tak do końca nigdy nie można się czuć – dodał niezwykle utalentowany piłkarz.

Prowadzona przez Adama Nawałkę reprezentacja Polski swój pierwszy listopadowy mecz towarzyski rozegra w najbliższy piątek (13 listopada, godz. 20:45). Wówczas na PGE Narodowym w Warszawie zmierzy się z Islandią.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…