Kędziorek rozstał się z Rakowem

sports news

Po ponad trzech latach współpracy drugi trener Maciej Kędziorek odchodzi z Rakowa Częstochowa – poinformował klub z PKO Ekstraklasy na swojej oficjalnej stronie.

– Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować w tym fantastycznym dla klubu okresie. Razem przeżyliśmy tu wiele niezapomnianych momentów – wyznał Kędziorek, który przebił się z Rakowem z drugiej ligi na najwyższy poziom rozgrywek.

– Odchodzi trener, ale zostaje kibic. Będę trzymał kciuki, aby już niedługo Raków wrócił na L83. To miasto i ci kibice na to zasługują. Jeszcze raz dziękuje i do zobaczenia na piłkarskim szlaku – dodał Kędziorek.

Raków po rundzie jesiennej zajmuje jedenaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

(za rakow.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.