Zieliński: Sytuacja z koronawirusem to nie przelewki

sports news

– Jestem raczej spokojnym człowiekiem i na chłodno do tego wszystkiego podchodzę – wyznał Paweł Zieliński w rozmowie z oficjalnym serwisem Miedzi Legnica.

– Oczywiście wiem, że sytuacja z koronawirusem to nie przelewki – podkreślił obrońca pierwszoligowca z Dolnego Śląska.

Paweł Zieliński ma nadzieję, że sezon 2019/2020 zostanie mimo wszystko dokończony.

– Nasze treningi podzielone są na dwie części. Motoryczną, czyli typowe bieganie w terenie oraz siłową, którą dzięki otrzymanemu z klubu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować bez wychodzenia z domu – zaznaczył defensor pierwszoligowca.

– Możliwości są mocno ograniczone, ale mam pod domem nieogrodzone boisko i w ciągu ostatnich dwóch tygodni zdarzyło mi się na nim poćwiczyć z piłką. Na pewno chcielibyśmy, aby ten sezon został dokończony, bo przed jego rozpoczęciem jasno postawiliśmy sobie cel i chcemy go zrealizować – dodał Paweł Zieliński.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.