Marco Rose: Powinniśmy patrzeć tylko na siebie

sports news

– Przed nami tylko pięć meczów i musimy nadal zdobywać punkty. Mam świadomość, że taki sam cel ma Freiburg, ale my musimy patrzeć tylko na siebie. To zadziałało dobrze, w spotkaniu z Unionem Berlin. Uważam, że nie ma znaczenia, że Freiburg miał dwa dni więcej odpoczynku po ostatnim meczu, bo moim zdaniem ciało jest w pełni zregenerowane po 72 godzinach – powiedział, przed piątkowym, wyjazdowym meczem z Freiburgiem, trener Borussii Moenchengladbach, Marco Rose.

Szkoleniowiec Borussii przyznał, że ma ogromne zaufanie do swoich ofensywnych graczy.

– Oczywiście każdy trener chciałby mieć napastnika, który strzeli 20-25 bramek w sezonie. My jednak rozkładamy odpowiedzialność za strzelanie goli na kilka osób. Mamy kilku piłkarzy, którzy mają na koncie prawie 10 trafień. Mam ogromne zaufanie do naszych ofensywnych zawodników – stwierdził Rose, który nie chce patrzeć w ligową tabelę, w której Borussia ma szansę na wywalczenie miejsca, gwarantującego udział w Lidze Mistrzów.

– My powinniśmy patrzeć tylko na siebie, a nie na tabelę. Jeśli skoncentrujemy się na naszej grze, to będzie dobrze. Zostało mało spotkań do rozegrania i w każdym musimy dać z siebie wszystko. Tylko od nas zależy to, czy wygramy te kolejne spotkania, czy nie – zakończył szkoleniowiec Borussii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…