Kevin Strootman mógł wrócić do AS Romy

sports news

Kevin Strootman przed rokiem przeszedł z AS Romy do Olympique Marsylia. Środkowy pomocnik przyznał, że „Giallorossi” chcieli, aby teraz do nich wrócił.

– Pewne rzeczy działy się we Włoszech – powiedział Strootman w rozmowie z „VTBL”.

– Pojawiła się Roma, ale Marsylia nie była zainteresowana ich ofertę, czy też nie było ona dla nich odpowiednia – przyznał.

– Jeśli twój klub nie widzi cię u siebie, a przychodzi po ciebie twój poprzedni, to oczywiste jest, że się myśli o powrocie. Do transferu jednak nie doszło – dodał.

Holender w obecnym sezonie wystąpił w czterech meczach Ligue 1, spędzając na murawie 291 minut. Jego kontrakt na Stade Velodrome obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.