Klopp: Wiem, że nadejdzie dzień kiedy przegramy

sports news

Liverpool FC nie przegrał w tym sezonie jeszcze ligowego meczu. Trener Jurgen Klopp powiedział przed spotkaniem z Wolverhampton Wanderers, że zdaje sobie sprawę, iż kiedyś ktoś okaże się lepszy od „The Reds”.

– Wiem, że może być taki dzień, w którym przegramy swój mecz. Może się to stać nie tyle przez naszą słabą grę, ale ze względu na jakość i umiejętności rywali – powiedział Jurgen Klopp, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Nie jestem naiwny i wiem, czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Przed nami mnóstwo ciężkich i wymagających meczów – dodał menedżer lidera angielskiej ekstraklasy.

– To w końcu Premier League, a naszym celem jest bycie najlepszym zespołem w tych rozgrywkach – zakończył Niemiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.