Klopp zainteresowany pracą w reprezentacji Niemiec

sports news

Szkoleniowiec Liverpoolu – Jurgen Klopp jest zainteresowany podjęciem pracy jako trener reprezentacji Niemiec – informuje dziennik The Mirror.

Mirror twierdzi, że Klopp chętnie zostałby następcą Joachima Loewa, traktując pracę w reprezentacji, jako dalszą część swojego rozwoju trenerskiego.

Klopp ponoć przyznał, że praca w Liverpoolu będzie ostatnią jaką podjął się w swojej karierze szkoleniowca klubowego.

Umowa Kloppa z The Reds obowiązywała pierwotnie do końca 2022 roku, ale w ostatnim czasie została przedłużona o kolejne dwa lata.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.