SSC Napoli cały czas czeka na Mauro Icardiego

sports news

SSC Napoli nadal liczy, że sprowadzi Mauro Icardiego. Klub ze Stadio San Paolo dał napastnikowi jeszcze kolejne 48 godzin na ostateczną odpowiedź – donosi „Corriere dello Sport”.

Wcześniej włoskie media informowały, że Argentyńczyk dostał ultimatum i miał dać odpowiedź w piątek. Teraz Napoli dało mu jeszcze dodatkowe dwa dni na podjęcie ostatecznej decyzji.

Inter uzgodnił jego sprzedaż do klubu z Neapolu. „Nerazzurri” mieliby otrzymać za niego 65 milionów euro plus bonusy.

Jeśli Napoli nie pozyska Icardiego, to ma już gotową alternatywę. Jest nią Fernando Llorente, który po wygaśnięciu kontraktu z Tottenhamem Hotspur pozostaje bez klubu. Zawodnik uzgodnił już warunki kontraktu, ale musi poczekać jeszcze 48 godzin na decyzję Icardiego.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama