Kołodziej i Walasek uczczą pamięć Jędrzejaka

sports news

Janusz Kołodziej i Grzegorz Walasek wystartują w Memoriale Tomasza Jędrzejaka – poinformowała Betard Sparta Wrocław na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Swój udział w turnieju potwierdzili wcześniej Jarosław Hampel i Piotr Pawlicki z Fogo Unii Leszno, Piotr Protasiewicz z Falubazu Zielona Góra oraz Krzysztof Buczkowski z MrGarden GKM Grudziądz.

31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zaprezentują się również Maciej Janowski, a także aktualny mistrz świata Brytyjczyk Tai Woffinden.

Dochód z turnieju zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana wrocławskiej Sparty. Zawodnicy wystartują na własny koszt, a wszystkie osoby zaangażowane w jego organizację będą pracowały społecznie.

(za facebook.com/wtssparta)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.