Kontuzja Oleksandra Zinchenko

sports news

Trener Josep Guardiola po meczu ligowym z Cardiff City przyznał, że kontuzja Oleksanda Zinchenki może okazać się poważna. Ukrainiec spędził na boisku tylko 19 minut.

Pomocnik był w ostatnich tygodniach w wysokiej formie i jego uraz zmartwił hiszpańskiego trenera „The Citizens”. Tym bardziej, że kontuzja może wyeliminować Zinchenkę na dłużej.

– Nie wygląda to dobrze, ale nie mamy jeszcze wiedzy w ilu meczach nie będzie mógł zagrać – poinformował Guardiola.

Ukrainiec w tym sezonie rozegrał łącznie 23 mecze, strzelił gola i zaliczył pięć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.