Kontuzjowany Danilo nie zagra przeciwko SSC Napoli

sports news

Danilo z powodu kontuzji nie zagra przeciwko SSC Napoli – poinformował Juventus Turyn na swojej oficjalnej stronie.

Brazylijczyk doznał urazu prawego uda w pierwszej połowie konfrontacji z Romą w ramach 1/4 finału rozgrywek o Puchar Włoch.

Dokładna data przewidywanego powrotu na boisku Latynosa nie jest jeszcze znana, ale nie nastąpi to w ciągu najbliższych dziesięciu dni, kiedy zostaną przeprowadzone jeszcze bardziej precyzyjne badania.

Danilo na pewno nie wystąpi w niedzielnej konfrontacji z SSC Napoli oraz w kolejnym ligowym spotkaniu przeciwko Fiorentinie. „Stara Dama” jest aktualnie liderem Serie A.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.