Korun: Wierzę, że jeszcze wrócimy do gry.

sports news

Grający w Piaście Gliwice słoweński obrońca Uros Korun przyznał w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej klubu, że wierzy w powrót na ligowe boiska.

– Rozmawiamy o tym między sobą w drużynie, czekamy na jakąś konkretną informację, kiedy, co, ale na ten moment nie wiemy nic. W całej tej sytuacji, to jest chyba najgorsze – nic nie wiadomo. Czekamy tylko, żyjemy z dnia na dzień, liczymy, że UEFA, PZPN, Ekstraklasa lada dzień coś oznajmi, a do tego czasu staramy się pracować, w miarę normalnie, trenować w taki sposób, by być gotowi do wznowienia rozgrywek. Wszyscy chcielibyśmy grać, my piłkarze jesteśmy od tego, by grać w piłkę. Po to trenujemy, choć teraz oczywiście wiemy, że to nie jest najważniejsze, tylko zdrowie i bezpieczeństwo. Mimo to trenujemy wierząc, że jeszcze wrócimy do gry – powiedział Korun.

– Brakuje mi zarówno piłki jak i kontaktu z chłopakami. Wiem jak wspaniałą szatnię tworzymy razem, ale mimo staramy się trzymać kontakt czy to przez „FaceTime”, albo piszemy na naszej grupie na whatsapp’ie, ale to nie jest to samo. Mam nadzieję, że wszystko jak najszybciej wróci do normalności – dodał Słoweniec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.