„Kristaps Porzingis prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie”

sports news

Dallas Mavericks dokonali wielkiej wymiany, dzięki której pozyskali z New York Knicks przede wszystkim Kristapsa Porzingisa. Mark Cuban, właściciel klubu z Teksasu, powiedział, że Łotysz najpewniej nie zagra już w tym sezonie z powodu kontuzji.

Klub z Nowego Jorku oddał do Dallas Mavericks Kristapsa Porzingisa, Tima Hardawaya Jr., Treya Burke’a i Courtneya Lee. Natomiast w przeciwnym kierunku udali się Wesley Matthews, Dennis Smith Jr. i DeAndre Jordan. Dodatkowo Knicks otrzymali od Mavs dwa wybory w pierwszej rundzie w przyszłych draftach.

Najważniejszy w tej wymianie jest jednak Porzingis, który nie gra od niemal roku z powodu kontuzji kolana. W meczu przeciwko Milwaukee Bucks zerwał więzadła i cały czas czeka na powrót na parkiet. Aby zobaczyć go w nowych barwach kibice będą musieli poczekać do kolejnych rozgrywek.

– Kristaps Porzingis prawdopodobnie nie będzie grał dla Mavericks w tym sezonie, ponieważ kontynuuje swoją rehabilitację kontuzjowanych więzadeł lewego kolana – powiedział Mark Cuban, właściciel klubu z Dallas, w rozmowie z „ESPN”.

Zespół z Teksasu zajmuje 12. miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 23-28. W najbliższym meczu zmierzy się na wyjeździe z Cleveland Cavaliers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.