Warnock: Zamierzamy się podnieść po każdym ciosie

sports news

Cardiff City zagra u siebie z AFC Bournemouth w sobotnim meczu 25. kolejki Premier League. Neil Warnock, menedżer „The Bluebirds”, cały czas wierzy, że jego podopieczni są w stanie zrealizować główny cel, którym jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

– Musimy mieć nastawienie, aby zdobywać punkty w każdym meczu. Uważam, że mamy spore szanse, aby się utrzymać. Nie mam tutaj na myśli zainwestowanych pieniędzy, ale grupy zawodników, którzy wierzą w to co robią i znowu mogą przenosić góry – powiedział Warnock, cytowany przez „BBC”.

Drużyna z Walii zajmuje 18. miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do bezpiecznej strefy. W ostatnich dniach klub dotknęła straszna wiadomość. 21 stycznia zaginął samolot z pozyskanym z FC Nantes za rekordową dla klubu kwotę napastnikiem Emiliano Salą.

– Cały czas otrzymujemy kolejne ciosy. Zamierzamy się jednak po nich podnosić. Jeśli to będzie za mało, to nie stanie się tak ze względu na to, że się nie staramy – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.