Kroos: Jestem za tym, aby kluby wypłacały piłkarzom pełną pensję

sports news

Pomocnik Realu Madryt, Toni Kroos, w rozmowie z podkastem „SWR Sport” przyznał, że opowiada się za wypłacaniem pełnego wynagrodzenia piłkarzom.

– Jestem za tym, aby kluby wypłacały piłkarzom pełną pensję, a oni później mogą z nią zrobić pożyteczne rzeczy. Każdy z nas często jest proszony o pomoc i pomaga gdzie jest to konieczne, a obecnie mamy wiele takich miejsc – powiedział Kroos.

Zdaniem mistrza świata z 2014 roku wiele klubów może wpaść w kłopoty, jeśli przerwa w rozgrywkach będzie się przedłużała.

– Kluby zostały pozbawione przychodów. Wszystko zależy od tego, jak długo nie będziemy grali. Jeśli, na przykład, wrócimy do gry maju, z pewnością kluby znajdą sposób na wyjście z kryzysu. Jeśli jednak to wszystko potrwa do zimy, mogę sobie wyobrazić, że jeden lub drugi klub już sobie nie poradzi. To zmieniłoby futbol, ​​jaki znamy – powiedział.

Kross spodziewa się, że po zakończeniu pandemii, wiele się zmieni w piłkarskim świecie.

– Wątpliwe jest, czy za piłkarzy będą jeszcze płacone tak wielkie kwoty jak ostatnio. Myślę, że pojawią się z tym pewne problemy. Może to jednak wyjdzie na dobre, bo ostatnio było z tym trochę ekstremalnie – stwierdził reprezentant Niemiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.