Kubera wygrał w Guestrow, Drabik i Kvech na podium

sports news

Dominik Kubera wygrał drugi tegoroczny turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbył się w niemieckim Guestrow.

Wychowanek Unii Leszno był najszybszy w pięciu z siedmiu swoich wyścigów i wywalczył aż dziewiętnaście punktów, dzięki którym został nowym liderem klasyfikacji generalnej tego cyklu.

Drugie miejsce za Odrą zdobył Maksym Drabik. Wychowanek Włókniarza Częstochowa, podobnie jak Kubera, zgromadził dziewiętnaście punktów i jest aktualnie wiceliderem przejściowej klasyfikacji.

Najbliżej brązowego medalu jest w tym momencie Bartosz Smektała. Obrońca tytułu w Guestrow znalazł się tuż za podium, które uzupełnił nieoczekiwanie Jan Kvech. Ostatni turniej tegorocznego cyklu odbędzie się 4 października w czeskich Pardubicach.

* * * * *
Czołówka turnieju w Guestrow:

1. Dominik Kubera 19 (3,3,2,2,3,3,3)
2. Maksym Drabik 19 (3,3,3,3,2,3,2)
3. Jan Kvech 12 (2,3,1,3,W,2,1)
4. Bartosz Smektała 15 (3,1,3,3,3,2,0)
5. Wiktor Lampart 9 (0,3,2,0,3,1)
6. Gleb Czugunow 9 (2,2,3,w,2,0)

* * * * *
Czołówka klasyfikacji generalnej IMŚJ 2019:

1. Dominik Kubera 36
2. Maksym Drabik 35
3. Bartosz Smektała 28
4. Gleb Czugunow 26
5. Robert Lambert 21
6-7. Wiktor Lampart 20
6-7. Jan Kvech 20.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…