Kudriaszow, Fajzulin i Sundstroem wybrali oferty z Łotwy

sports news

Andriej Kudriaszow, Arsłan Fajzulin oraz Linus Sundstroem podpisali kontrakty z Lokomotiwem Daugavpils – poinformował pierwszoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

Obaj Rosjanie i Szwed związali się z drużyną z Łotwy rocznymi umowami, obowiązującymi na sezon 2020.

Wcześniej z klubem z Dyneburga rozstali się Rosjanin Wadim Tarasienko oraz Fin Timo Lahti. Na pozostanie zdecydowali się natomiast Kjastas Puodżuks, Łotysz Jewgienij Kostygow i Szwed Pontus Aspgren.

Lokomotiw Daugavpils ukończył miniony sezon na szóstym miejscu w tabeli zaplecza PGE Ekstraligi. Słabszy dorobek wywalczył jedynie Orzeł Łódź, który obronił później swoje miejsce w barażach.

(za lokomotive.lv)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.