Kupon bez ryzyka przegranej: 307 zł dla Ciebie!

Chcesz zarobić 307 zł bez ryzyka?!  Możesz to zrobić dziś, stawiając na trzy pewne mecze 100 zł. Najlepsze jednak jest to, że jeśli jakimś cudem kupon Ci nie wejdzie, to bukmacher Betclic zwróci Ci stawkę, czyli Twoje 100 zł dostaniesz z powrotem. I to jest prawdziwy zwrot, a nie jakiś bonus. Nie musisz niczym obracać, dostajesz z powrotem swoje 100 zł.

Zasada jest prosta – stawiasz 100 zł i albo wygrasz 307 zł, albo setka wraca do Ciebie. Uwaga! Oferta skierowana jest tylko do tych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Betclic. Konto na Betclicu to podstawa gry, więc jeśli jeszcze go nie masz, to skorzystaj z tej fantastycznej oferty, aby pomnażać swoją kasę.

Co należy zrobić?

Krok 1. Klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się w Betclic. Oferta jest ważna tylko z tego czerwonego linku z napisem TUTAJ. Żadne inne nie wchodzą w grę. Tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Klikasz i rejestrujesz się.

Krok 2. Wpłacasz depozyt na grę np 100 zł kartą lub przelewem.

Krok 3. Stawiasz te 100 zł na poniżej przedstawione mecze i czekasz.

Jeśli kupon z poniższymi meczami wejdzie (a wejść powinien) to ze 100 zł będziesz miał 307 zł. Jeśli coś pójdzie nie tak, otrzymujesz 100 zł z powrotem. Jedna ważna informacja, bo nikt z Was nie czyta regulaminów. Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą. Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności, promocja nie jest dla Ciebie. Druga ważna informacja. Gdybyś chciał postawić Singla, to musi być to zakład 3-drogowy. My jednak gramy kupon i liczymy na 307 złotych!

Oto nasze propozycje na łatwy zarobek:

1. Austria – Węgry – 1.

2. Portugalia – Islandia – 1

3. Strasbourg – ASVEL  – 1

Trzy wygrane i masz 307 zł. Jeśli stanie się cud Betclic zwróci Ci postawioną kasę.

Zrzut ekranu 2016-06-14 o 07.44.00