Kupon na czwartek 26.12. z kursem 5.10.

Kupon na dziś
Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na czwartek 26. dzień grudnia, którego łączny kurs wynosi 5.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Walii i stawiamy, że Connah’s wygra z Airbusem przynajmniej dwoma bramkami.

Drugi typ zagramy w Glasgow i liczymy na przynajmniej trzy bramki strzelone przez miejscowych Rangers w starciu z Kilmarnock.

Na koniec zaglądamy do NBA i stawiamy, że Utah Jazz pokona Portland Trail Blazers różnicą przynajmniej sześciu punktów. #kasujemy

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy typ na ++++ i zysk po czterech dnia to 310 zł.  Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Good luck!

Typy na dziś