Kupon na sobotę 8.07.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na sobotę 8. dzień lipca, w którym zawarliśmy cztery mecze z trzech różnych dyscyplin. Czy to pomoże przerwać złą passę? Mamy nadzieję.

W ogóle w pierwszej połowie lipca powinniśmy odpuścić, zamiast grać buraczane ligi. Jednak mimo pecha i wczorajszych sensacyjnych wyników w Irlandii i Islandii gramy dalej.

Pierwszą pozycję na kuponie gramy z Tajlandii, gdzie totalni amatorzy grają ze średniakiem. Stawiamy, że Nakhon Ratchasima zdobędzie minimum trzy bramki, choć tyle pewnie strzelą w pierwszej połowie.

Dodajemy do tego BTS w meczu ligi peruwiańskiej Alianza Atl. – U. San Martin. Historia pojedynków tych drużyn jest po naszej stronie i liczymy, że tak zostanie.

Stawiamy też na Phillies, że z Aaronem Nolą jako miotaczem pokonają San Diego Padres. Kupon wieńczymy wygraną Francuzek w WGP z Algierią 3:0.

Kuponik zagramy z LVBET, bo mają te typy i kursy, których potrzebowaliśmy.

Nie masz konta w LVBET? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. LVBET to polski bukmacher godny polecenia!

970x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…