Kupon ze szczęśliwą siódemką: 2592 zł do wzięcia!

Uwaga! Mamy kupon na wtorek z szczęśliwą siódemką. Tylko dziś możesz zarobić 2592 zł, stawiając na siedem meczów 100 zł. Najlepsze jednak jest to, że jeśli jakimś cudem kupon Ci nie wejdzie, to bukmacher Betclic zwróci Ci stawkę, czyli Twoje 100 zł dostaniesz z powrotem. I to jest prawdziwy zwrot, a nie jakiś bonus. Nie musisz niczym obracać, dostajesz z powrotem swoje 100 zł.

Zasada jest prosta – stawiasz 100 zł i albo wygrasz 2592 zł, albo setka wraca do Ciebie. Uwaga! Oferta skierowana jest tylko do tych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Betclic. Konto na Betclicu to podstawa gry, więc jeśli jeszcze go nie masz, to skorzystaj z tej fantastycznej oferty, aby pomnażać swoją kasę.

Co należy zrobić?

Krok 1. Klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się w Betclic. Oferta jest ważna tylko z tego czerwonego linku z napisem TUTAJ. Żadne inne nie wchodzą w grę. Tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Klikasz i rejestrujesz się.

Krok 2. Wpłacasz depozyt na grę np 100 zł kartą lub przelewem.

Krok 3. Stawiasz te 100 zł na poniżej przedstawione mecze i czekasz.

Jeśli kupon z poniższymi meczami wejdzie (a wejść powinien) to ze 100 zł będziesz miał 2592 zł. Jeśli coś pójdzie nie tak, otrzymujesz 100 zł z powrotem. Jedna ważna informacja, bo nikt z Was nie czyta regulaminów. Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą. Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności, promocja nie jest dla Ciebie. Druga ważna informacja. Gdybyś chciał postawić Singla, to musi być to zakład 3-drogowy. My jednak gramy kupon i liczymy na ponad 2592 złotych!

Oto nasze propozycje na ławy zarobek:

1. Koszykówka: Tartu Rock – Enisey Krasnoyarsk, typ: Enisey Krasnoyarsk -4.5. Dlaczego? Analiza TUTAJ.

2. West Ham – Aston Villa – stawiamy na West Ham, bo Aston Villa to czerwona latarnia ligi i leje ją prawie każdy.

3. Arsenal – Southampton – idziemy w stronę Kanonierów, którzy nie zwykli tracić punktów u siebie.

4.  Sunderland – Manchester City – gramy na City, bo ekipa z Manchesteru musi wygrywać takie mecze jeśli chce się liczyć w walce o tytuł.

5. Raith – Glasgow Rangers – stawiamy na Glasgow Rangers, dla podbicia kuponu, bo zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden.

6. Derby – Preston North End – wskazujemy na wygraną gospodarzy.

7. Monaco – Bastia – stawiamy na Monaco, które wyraźnie łapie formę, która wystarczy na ekipę z Korsyki.

Te siedem meczów daje nam łączny kurs 25,92. Stawiasz 100 zł i masz wieczorem 2592 zł. Jeśli nie, Betclic zwraca Ci stawkę. Do dzieła!

Zagraj

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…