Lampard: Sami utrudniliśmy sobie zadanie

sports news

Chelsea FC pokonała na wyjeździe Hull City 2:1 w sobotnim meczu czwartej rundy Pucharu Anglii. Frank Lampard, menedżer „The Blues”, powiedział, że jego podopieczni do ostatniego gwizdka musieli walczyć o zwycięstwo.

– Nie oczekujesz, że będzie łatwo, kiedy przyjedziesz na taki teren. Sami utrudniliśmy sobie zadanie, bo nie wykorzystaliśmy lepiej tego, że Hull City nie prezentowało się dobrze w pierwszej połowie – powiedział Lampard, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Mieliśmy szanse do zdobycia bramki. Kiedy już sobie jakieś kreujemy, po kilku fajnych zagraniach, to potem marnujemy je w niechlujny sposób. W przerwie nie byłem zachwycony, a potem Hull City sprawiło, że w drugiej połowie było nam ciężko – dodał.

– Kiedy nie wykorzystasz stworzonych sobie sytuacji, to wtedy może być ciężko do samego końca. Tak też było, aż do 94. minuty – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.