Latynosi wprowadzili Zenit do Ligi Mistrzów

Zenit Sankt Petersburg pokonał u siebie Standard Liege 3:0 (1:0) w rewanżowym spotkaniu czwartej rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Do siatki gości najpierw celnie trafił Wenezuelczyk Rondon, a po przerwie dwukrotnie skutecznie uczynił to także Brazylijczyk Hulk. Gospodarzom w sukcesie nie przeszkodziła nawet czerwona kartka Wiktora Fajzulina minutę przed końcem pierwszej połowy.

Przed tygodniem w Belgii ekipa znad Bałtyku również wygrała 1:0 i to ona wystąpi w fazie grupowej najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek klubowych.

* * * * * *

Zenit Sankt Petersburg – Standard Liege 3:0 (1:0)
Bramki: Rondon 30, Hulk 54-karny, 58
Czerwona kartka: Fajzulin (44, Zenit)

Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Zenit.

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.