Lavicka: Mecze bez publiczności są trudne

sports news

– Pamiętamy jesienne spotkanie z Rakowem. To był bardzo wyrównany mecz, w końcówce straciliśmy bramkę i przegraliśmy, więc na pewno jest w nas chęć rewanżu – powiedział trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka, przed piątkowym meczem z Rakowem Częstochowa.

– Aktualnie sytuacja w tabeli wygląda tak, że wiele drużyn walczy o miejsce w górnej ósemce i Raków jest w tym gronie. Wiemy, że ten zespół ma swoją jakość i swój styl gry, nieco inny od zespołów, z którymi mierzyliśmy się ostatnio. Na pewno nie będziemy jednak wystraszeni przed tym spotkaniem. Mamy szacunek dla przeciwnika, ale znamy swoje atuty, wiemy, że jesteśmy w stanie wygrać ten mecz i utrzymać się w górze tabeli – dodał szkoleniowiec wrocławian.

Czech odniósł się również do małej liczby sytuacji stwarzanych przez jego zespół.

– Pracujemy nad tym, by kreować więcej sytuacji w ofensywie, by w naszej grze było więcej konkretów. Zwłaszcza na wyjazdach. U siebie jesteśmy aktywniejsi, wygląda to lepiej. Analizowaliśmy spotkanie z Jagiellonią, udało się stworzyć bardzo dobrą, ale tylko jedną okazję. Nie jest jednak tak, że całą pracę poświęcimy tylko na to. Musimy ogólnie przygotować się do tego spotkania, pod każdym względem. To ważny mecz dla obu drużyn. Mobilizujemy zespół, wiemy, że atmosfera na stadionie będzie inna, ale trzeba zrobić maksimum, by dobrze się przygotować i jak najlepiej zaprezentować w piątek.

Lavicka wypowiedział się również na temat koronawirusa oraz rozgrywaniu meczów bez udziału kibiców.

– Zdajemy sobie sprawę, co dzieje się na świecie, że temat koronawirusa jest poważny. Wszyscy kochamy piłkę, ale jest jeszcze coś ważniejszego. Szanujemy decyzję o zamkniętych trybunach, otoczka meczu będzie inna niż wcześniej, ale sytuacja jest wyjątkowa. My też zmieniamy nieco nasz dzień meczowy, nie jedziemy dzień wcześniej do hotelu, tylko spotykamy się w piątek na Oporowskiej, mamy podwieczorek, odprawę i jedziemy na stadion. Mecze bez publiczności są trudne, wiemy to doskonale, bo graliśmy już takie spotkanie przeciwko Lechowi. Zdecydowanie bardziej wolimy grać z kibicami, jednak musimy uszanować tę decyzję. Każdy zawodnik musi być w pełni skoncentrowany i dać z siebie sto procent, niezależnie od tego, że nie będzie mieć tym razem wsparcia z trybun.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…