Lavicka: Wierzę, że będziemy lepszą drużyną niż wiosną

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka przed inauguracją nowego sezonu w PKO Ekstraklasie przyznał, że jest optymistą. Pierwszym rywalem drużyny z Dolnego Śląska będzie Wisła Kraków.

– Wierzę, że będziemy lepszą drużyną niż wiosną. To był trudny okres dla wszystkich w klubie i nie chcemy przeżywać go ponownie. Każdy trening i każdy sparing jest bazą do tego, by w meczach ekstraklasy prezentować się jak najlepiej. Otwiera się nowy sezon i w pełni koncentrujemy się, by dobrze go zacząć – powiedział Vitezslav Lavicka, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Jestem optymistą, bo wiem, że mieliśmy dobry okres przygotowawczy – dodał szkoleniowiec.

O pierwsze ligowe punkty wrocławianie będą rywalizować na wyjeździe z krakowską Wisłą.

– Mamy duży respekt do Wisły. To drużyna, która ma jakość, doświadczenie i dobrą atmosferę na stadionie – przyznał Czech.

(za:slaskwroclaw.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.