Lavicka: Wisła ma nasz szacunek, ale mamy też swój cel

sports news

Vitezslav Lavicka, trener Śląska Wrocław, przed poniedziałkowym meczem z Wisłą Kraków zapowiedział, że mimo problemów „Biała Gwiazda” będzie trudnym rywalem.

– Zdajemy sobie sprawę, że Wisła zimą zmagała się z problemami, albo zmaga nadal. Zapewne w takich warunkach trudniej należycie przygotować drużynę do rundy – powiedział Vitezslav Lavicka, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Oczekujemy jednak wymagającego meczu i dobrej atmosfery, ponieważ kibice będą chcieli obejrzeć z trybun pierwszy mecz u siebie. Wisła ma nasz szacunek, chcemy się dobrze przygotować i mamy jasny cel na to spotkanie – dodał trener Śląska.

Czech zdradził, że blisko powrotu do gry jest Marcin Robak.

– Prawdopodobnie będzie gotowy na poniedziałkowy mecz z Wisłą Kraków. To zadanie dla mnie – jako trenera – jak i całego sztabu, by ustalić skład na to spotkanie. Dobrze, że mamy jednego wartościowego zawodnika więcej w rotacji – przyznał Lavicka.

(za:slaskwroclaw.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.