Probierz: Legia jest pod większą presją niż my

sports news

Trener Cracovii przed ligowym meczem z Legią Warszawa przyznał, że bardzo ważne będzie odpowiednie podejście mentalne do tego spotkania.

– Najlepszym przyjacielem trenera jest porażka, która kiedyś na pewno przyjdzie i musimy się z nią liczyć. Często przychodzi w niespodziewanych momentach, ale liczę, że nie będzie to najbliższa niedziela. Legia jest pod większą presją niż my. Pokazaliśmy się w ostatnich spotkaniach z dobrej strony i pracujemy nad tym, czego nam brakuje i co musimy poprawić – powiedział Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Bardzo dużo zespołów przegrywa w Warszawie już przed meczem – chodzi o mentalne podejście. Wiemy o tym i pracujemy nad tym – dodał szkoleniowiec „Pasów”.

Michał Probierz zapowiedział, że ma pomysł na spotkanie z Legią.

– Mamy swój plan na to spotkanie. Wiemy jak grać i przygotowujemy się bardzo rzetelnie. Staramy się postawić na nogi wszystkich zawodników – zapewniał trener Cracovii.

(za:cracovia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.