Lavicka: Zabrakło nam wykończenia

sports news

– Było to wyrównane spotkanie. Zespoły równie mocno pracowały w przeciągu całego meczu. Obie drużyny stworzyły swoje sytuacje. Różnica polega na tym, że Piast tą swoją jedną sytuację wykorzystał – powiedział po przegranym meczu z Piastem Gliwice, trener Śląska Wrocław, Vitezslav Lavicka.

– Nie było to łatwe spotkanie. Pogoda nie sprzyjała. Szacunek należy się wszystkim zawodnikom. Przy wyniku 1:0 Piast się nieco cofnął, czekał na kontratak. Stworzyliśmy sobie sytuacje, brakowało odpowiedniego wykończenia. Drużyny zostawiły na boisku wiele zdrowia – dodał Czech.

– Walczyliśmy po to, aby pozostać w kontakcie z czołówką. Dzisiaj oddaliśmy trzy punkty, ale przed nami jeszcze trzy spotkania. Do wywalczenia jeszcze dziewięć punktów. Każdy mecz w grupie mistrzowskiej jest dla nas jak finał. Chcemy się zregenerować i dobrze przygotować na kolejny mecz – zakończył szkoleniowiec Wojskowych.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…