Lech Poznań – Górnik Zabrze – Typy Ekstraklasa

Typy na trzecie, sobotnie spotkanie 10. kolejki Ekstraklasy, w którym Lech Poznań podejmie Górnika Zabrze.

W każdej kolejce opuszczamy jedno lub dwa spotkania, bo naprawdę polska liga jest nieprzewidywalna i ciężko trafić prawidłowy wynik, po dobrym kursie, bo tylko taki daje zarobek. W pierwszym momencie chcieliśmy ten mecz odpuścić. Wiadomo Lech – bez formy, czerwona latarnia ligi. Górnik? Pomarańczowa latarnia, czyli miejsce drugie od końca. Jak tu grać takie spotkanie u bukmachera?

Serio, to chyba najtrudniejsze spotkanie do typowania. Tu wszystko może się zdarzyć. Ale jedno nie powinno! Nie wierzymy, żeby obie drużyny strzeliły bramkę i żeby tych goli było więcej niż 3.5. Dlaczego?

Każdy, nawet ślepy zauważył, że trener Maciej Skorża, w meczu Pucharu Polski postawił głównie na defensywę, czyli, aby tylko nie przegrać. To generalnie jest mądre i w dłuższej perspektywie przyniesie dobry owoc, wszak jak mówią amerykańscy naukowcy: „offense wins games defense wins championships”.

My uważamy, że to będzie mecz z minimalną zdobyczą bramek. Górnik przecież nie przyjedzie do Poznania grać otwartego futbolu, a Lech, też nie zachwyca nas ostatnio skutecznością. Dlatego gramy:

[sc:betano] godz. 20:30: Lech Poznań – Górnik Zabrze, typ: BTS – NIE & under 3.5, kurs: 2.20.

Powodzenia!

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.