Legia – Lech – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Legia Warszawa – Lech Poznań. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 17. dzień października, wybraliśmy z polskiej ekstraklasy.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Legia pokona u siebie Lecha. Kurs 2.93 to naszym zdaniem ogromna okazja, na zarobek, bo Legia ten mecz wygra. 

Nie patrzymy w tabele (Legia na dole, Lech na górze), ani na ostatnie wyniki obu drużyny. Liczy się dla nas tylko to spotkanie, do którego obie drużyny przystąpią wypoczęte, po przerwie związanej z meczami reprezentacji.

Naszym zdaniem Legia wygra i nigdy więcej w tym sezonie, w meczu ligowym, nie będzie tak dużego kursu na mistrzów Polski.

Legia – Lech, typ: 1, kurs 2.93.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…