Lettieri: Pogoń nie jest słabą drużyną

sports news

Trener Korony Kielce Gino Lettieri mobilizuje swoich podopiecznych przed piątkową rywalizacją z Pogonią Szczecin.

Obie drużyny nie mogą być jeszcze spokojne udziału w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy i potrzebują kolejnych punktów.

– Wygrana w każdym meczu jest ważna, nie tylko ta. Jednym zwycięstwem wiele nie osiągniemy. Zrobimy wszystko, żeby wygrać, ale Pogoń nie jest słabą drużyną. Ostatnio potrafili odmienić mecz pomimo tego, że przegrywali. Są w dobrej formie – wyznał Lettieri dla oficjalnego serwisu Korony Kielce.

– Przede wszystkim musimy najpierw rozwiązać kwestię tego, jacy zawodnicy zagrają w tym meczu. Wtedy zastanowimy się, czy dokonamy zmian, czy też zdecydujemy się na to samo zestawienie – podkreślił włoski szkoleniowiec, który nie może liczyć w pełni na swojego rodaka Elię Soriano.

– Już trenował z drużyną, ale widać, że jeszcze się czai. To też może problem, który siedzi w głowie. Niedawno miał operację na dwa złamane palce i widać na boisku, że trzyma rękę bardzo blisko ciała – zaznaczył Gino Lettieri.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.