Baron: Warunki w Hiszpanii są doskonałe

sports news

FOGO Unia Leszno przygotowuje się do nowego sezonu na Półwyspie Iberyjskim. Złoci medaliści PGE Ekstraligi 2018 po raz kolejny wyruszyli na zgrupowanie do Lloret de Mar.

– Już w ubiegłym roku przyjechaliśmy do Hiszpanii i dobrze to wychodzi. Po pierwsze, jest taniej, a po drugie mamy dobre warunki do treningów ukierunkowanych pod kątem żużla – wyznał Piotr Baron dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

– Dodatkowo plusem jest pogoda, bo jeżeli mamy jeździć gdzieś, gdzie jest 5 stopni Celsjusza i chłopaki mają łapać zapalenie płuc, to nie ma sensu. Uważam, że w Hiszpanii możemy spokojnie pracować i jeździć – podkreślił opiekun „Byków”.

– Warunki są doskonałe. Mamy dobrą pogodę i świetnie przygotowany tor. Jesteśmy po czterech treningach na crossie, a pojeździmy na nich dwa, trzy dni. Będą też inne elementy treningowe – ujawnił szkoleniowiec mistrzów Polski.

– Jeżeli pogoda dopisze, to planujemy wyjechać na tor w okolicach 8-10 marca. Po obozie w Hiszpanii, 4 marca, mamy badania wydolnościowe we Wrocławiu. Potem kilka dni przerwy i bierzemy się do pracy – podsumował Baron.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.