Licencja Wisły Kraków została odwieszona

sports news

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN na wtorkowym posiedzeniu zdecydowała o odwieszeniu Wiśle Kraków licencji na grę w LOTTO Ekstraklasie – poinformował oficjalnie PZPN.

Licencja „Białej Gwiazdy” została zawieszona 3 stycznia. Powodem była niejasna sytuacja prawna klubu oraz liczne naruszenia przepisów podręcznika licencyjnego.

Krakowski klub w ostatnim czasie przedstawił jednak nowe dokumenty, uporządkował wszystkie kwestie prawne, co przekonało Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN, by zmienić decyzję i przywrócić licencję.

Wisła pierwszy ligowy mecz w tym roku rozegra 11 lutego, a jej rywalem będzie Górnik Zabrze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.